Årets løpskaruseller smelte til med nydelige 81 deltakere i første løp. Hele 55 av disse var de yngste løperne i de to korte løypene.
Raskeste løper på tre runder var Sindre Rognmo Johansen som ble klokket inn på utrolige 14.17. Det er den raskeste tiden som er registrert for tre karusellrunder de to siste årene. Er det historisk rekord for løpskarusellen tro?
Vel møtt til ny løpskarusell mandag 8. juni med start fra klokken 18.00.
KORT LØYPE 0-6 ÅR | ||
1 | Marie Sundquist | deltatt |
2 | Norah Grevstad | deltatt |
3 | Saga Grevstad | deltatt |
4 | Eline Konradsen Sæther | deltatt |
5 | Leah Sundstrøm-Moseid | deltatt |
6 | Ådne Pettersen | deltatt |
7 | Fredrik Bendiksen | deltatt |
8 | Brede Dalsaune | deltatt |
9 | Emma Dalsaune | deltatt |
10 | Emilie Nordhus | deltatt |
11 | Oscar Borten Følstad | deltatt |
12 | Eaya Johansen | deltatt |
13 | Steffen Johansen | deltatt |
14 | Ailo Steinshamn | deltatt |
15 | Aino Rødvik | deltatt |
16 | Anna Jullum Hanssen | deltatt |
17 | Mille N. O. Larsen | deltatt |
18 | Julie Sjøkvist Karlsbakk | deltatt |
19 | Senja Sjøkvist Karlsbakk | deltatt |
20 | Anders Sandnes | deltatt |
21 | Thomas Sandnes | deltatt |
22 | Eva B.Siri Kollstrøm | deltatt |
23 | Maja Sirma Kristiansen | deltatt |
24 | Amund Sirma Kristiansen | deltatt |
25 | Brede Elias Olsen | deltatt |
26 | Thomas Frydstad | deltatt |
27 | Gustav Saue Lie | deltatt |
28 | Ingeborg H. Haugseth | deltatt |
29 | Gjermund Dørmænen | deltatt |
30 | Trygve Dørmænen | deltatt |
31 | Edda B. Store | deltatt |
MELLOM LØYPE 7-10 ÅR | ||
1 | Kristina Nilsen | deltatt |
2 | Vemund Pettersen | deltatt |
3 | Margrethe Haugseth | deltatt |
4 | Vegard Laurila | deltatt |
5 | Ingrid Laurila | deltatt |
6 | Lauritz Hugseth | deltatt |
7 | Georg Borthen Følstad | deltatt |
8 | Harald Noste | deltatt |
9 | Isabella Ludvigsen | deltatt |
10 | Viktoria Ludvigsen | deltatt |
11 | Oda Sgen Michelsen | deltatt |
12 | Fredrik Sagen Michelsen | deltatt |
13 | Aksel Sundquist | deltatt |
14 | Ida Torgersrud Skogan | deltatt |
15 | Edvar Konradsen Sæther | deltatt |
16 | Maya Olsen | deltatt |
17 | Ingar Aleksander Solhaug | deltatt |
18 | Mathilde Nordhus | deltatt |
19 | Frida Rasmussen | deltatt |
20 | Emma Henriksen | deltatt |
21 | Andreas Mikkelsen | deltatt |
22 | Amund Mikkelsen | deltatt |
23 | Georg Saue Lie | deltatt |
24 | Emma Eilertsen Dørmænen | deltatt |
LANG LØYPE( 1 RUNDE) | ||
1 | Haakon Pedersen | 5.37 |
2 | Dina Rognmo Johansen | 6.11 |
3 | Tor Sandø | 7.10 |
4 | Mathe Ulvang | 7.18 |
5 | Stine Wartiainen | 7.26 |
6 | Trude Olsen | 7.54 |
7 | Emil Rødvik | 7.56 |
8 | Synnøve Samuelsen | 8.37 |
9 | Hilde Michelsen | 8.37 |
10 | Sindre Dalshauget | 10.05 |
11 | Even Bendiksen | 10.07 |
LANG LØYPE (2 RUNDER) | ||
1 | Espen Borthen | 12.24 |
2 | Stig Sagen | 12.42 |
3 | Erling Noste | 14.16 |
4 | Iver Olsen | 14.21 |
5 | Linn Nilsen | 14.44 |
6 | Dag Sibben Ryeng | 25.31 |
LANG LØYPE (3 RUNDER) | ||
1 | Sindre Rognmo Johansen | 14.17 |
2 | Terje Sandness | 15.48 |
3 | Jakob Kleven | 16.02 |
4 | June Rognmo | 16.44 |
5 | Bjørn Tore Johansen | 16.54 |
6 | Jan Frode Skogan | 17.12 |
7 | Andreas Thunes | 17.20 |
8 | Jørgen Holte | 17.45 |
9 | Sharek Majid | 20.02 |