85 løpere i første løpskarusell

Foto: Kirkenes og Omegn Skiklubb

Fantastisk oppmøte på årets første løpskarusell 28. mai, da hele 85 unge og litt eldre løpere tok turen til Sandnesdalen. Sjekk hvem som deltok og tidene på de som løp flere runder. 

  400 meter  
  Navn  
1. Aino Rødvik x
2. Aksana Møllersen x
3. Alexander Wiik x
4. Birk Lysholm x
5. Elisabeth Lund x
6. Emma H. Nilsen x
7. Fredrik Bendiksen x
8. Herman Hatle-Johannesen x
9. Hugo Ørnestig x
10. Ida Matisen x
11. Ingrid Greiner Green x
12. Kristoffer Greve x
13. Leander Strand-Rollstad x
14. Linnea Stegavik x
15. Live Storbakk x
16. Matheo Rødvik x
17. Otto Ørnestig x
18. Sander Karikoski Jenssen x
19. Sivert Hatle-Johannesen x
20. Vilja Lysholm x
21. William Greve x
     
  800 meter  
  Navn  
22. Ailo Andre Johansen x
23. Albert Ryeng x
24. Alexander Andreassen x
25. Angelika Lund x
26. Bernhardt Monsen x
27. Geir-Ove Andreassen x
28. Georgine Letho x
29. Jonathan Aarnes x
30. Karoline Strømhaug Jenssen x
31. Mia Arvola x
32. Mie Johanne Hjelm Ihler x
33. Mille Ryeng x
34. Oda Sagen Michelsen x
35. Oskar Borthen Følstad x
36. Ragnar Bensen x
37. Simone Strand Rollstad x
38. Thea Hagerup x
39. Victoria Ludvigsen x
40. Ådne Pettersen x
     
  Lang løype, 1 runde  
  Navn  
41. Aron Winterdahl x
42. Brage Nordahl  x
43. Brede Elias Olsen x
44. Frida Olsen? x
45. Helle Johansen x
46. Jonas Labahå x
47. Jonathan Aarnes x
48. Konrad Strømhaug x
49. Kristoffer Gerl x
50. Lars August Øvregaard x
51. Nina Bordi Øvregaard x
52. Sindre Berg Dalsaunet x
53. Siv Johansen x
     
  Lang løype, 2 runder  
  Navn  
54. Dag Sibbern Ryeng 25:03
55. Emma Berg Dalsaunet x
56. Fredrik Sagen Michelsen x
57. Gro Solveig Opdøhl x
58. Hedda Halvari 12:55
59. Hågen Bordi Øvregaard x
60. Ingrid Renna 12:38
61. Iris Kathrine Horsbøl x
62. Maja Sildnes Olsen x
63. Martin Strøm 17:01
64. Mathea Ulvang 12:56
65. Stella Fiskebeck 12:54
66. Sture Strøm 12:39
67. Synnøve Samuelsen 19:15
68. Tiril Hagerup Pedersen x
69. Tobias Stegavik 14:43
70. Tove Ingeborg Opdøhl x
71. Vemund Pettersen x
     
  Lang løype, 3 runder  
  Navn  
1. Steffen Sand 16:03
2. Fred Inge Eilertsen 16:22
3. Simen Hamborg 16:23
4. Kyrill Lind Hansen 16:26
5. Arve Greiner Green 17:02
6. Sivert Samuelsen 18:10
7. Eivind Severin Brekke 18:24
8. Jonas Karlsbakk 19:10
9. Iver Sildnes Olsen 19:27
10. Rune Jensen 19:54
11. Sture Rasmussen 19:58
12. Terje Sandness 20:30
13. Lars Johansen 21:24
14. Kirste Sandness 23:05