Sjekk tidene fra dagens løpskarusell


Fantastisk oppmøte på dagens løpskarusell også, da 70 løpere stormet rundt sandbankene ved Langfjorden. Sjekk deltakerlister og tider her. 

  400 meter  
1.  Aino Rødvik x
2.  Alexander Wiik x
3.  Amund Sirma Kristiansen x
4.  Hugo Ørnestig x
5.  Ida Sofie Greiner Green x
6.  Ingrid Greiner Green x
7.  Iver Pedersen x
8.  Leon Karikoski x
9.  Linnea Stegavik x
10.  Lise Bentsen x
11.  Matheo Rødvik x
12.  Otto Ørnestig x
13.  Sebastian Nordgård Larsen x
     
  800m  
14.  Ailo Andre Johansen x
15.  Ailo Steinshamn x
16.  Albert Ryeng x
17.  Brage Lingås-Knutsen x
18.  Eik Magnus Koppen x
19.  Georgine Letho x
20.  Karoline Strømhaug Jenssen x
21.  Maja Sirma Kristiansen x
22.  Mille Ryeng x
23.  Oda Sagen Michelsen x
24.  Oskar Borthen Følstad x
25.  Ragnar Bensen x
26.  Victoria Ludvigsen x
27.  Ådne Pettersen x
     
  1 runde  
28.  Brage Nordahl  x
29.  Christian Aldrin x
30.  Helle Johansen x
31.  Jonas Labahå x
32.  Lina Traa Celius 06:56
33.  Magnus Aldrin x
34.  Sindre Berg Dalsaunet x
35.  Sofie Punsvik x
36.  Synnøve Samuelsen 07:21
     
  2 runder  
37.  Alexander Andreassen x
38.  Dag Sibbern Ryeng 26:38
39.  Emma Berg Dalsaunet x
40.  Espen Borthen 13:34
41.  Fredrik Sagen Michelsen x
42.  Frode Johansen x
43.  Gro Solveig Opdøhl x
44.  Hågen Bordi Øvregaard x
45.  Ingrid Renna 12:30
46.  Ingvard Solhaug 22:36
47.  Iris Kathrine Horsbøl x
48.  Johannes Johansen 13:29
49.  June Rognmo 11:44
50.  Maja Sildnes Olsen x
51.  Martin Strøm 15:07
52.  Mathea Ulvang 13:22
53.  Stella Fiskebeck 13:20
54.  Sture Strøm 12:52
55.  Tobias Stegavik 14:34
56.  Trine Sæternes 14:18
57.  Vemund Pettersen x
58.  Ådne Pettersen x
     
  3 runder  
59.  Arve Greiner Green 16:42
60.  Bård Johansen 19:35
61.  Eivind Severin Brekke 18:09
62.  Iver Sildnes Olsen 19:19
63.  Kirste Sandness 22:44
64.  Kyrill Lind Hansen 16:48
65.  Lars Johansen 20:05
66.  Robin Stegavik 16:17
67.  Rune Jensen 19:32
68.  Sindre Torp 15:26
69.  Sivert Samuelsen 17:06
70.  Terje Sandness 16:55