Kategorier
Aktiviteter Sandnesbakken

Alt om Sandnesbakken

Sandnes Alpinsenter, eller Sandnesbakken som de fleste kaller den, er Norges østligste alpinanlegg og ligger 10 kilometer sør for Kirkenes sentrum i Finnmark. Anlegget åpnet i desember 2002 og har en 650 meter lang renntrase med 125 meter høydeforskjell og en 500 meter lang heis fra Doppelmayr. I tillegg er det hugget ut en kortere trase mellom heisen og hovedtraseen. Bakken er utstyr med lysanlegg og i bunnen av bakken er det også satt opp ei varmebu med kioskutsalg.

Heisen eies og drives av Sandnes Idrettslag og inntektene går til drift og utvikling av alpinheisen og til drift av idrettslaget. Sandnesbakken er et av Sør-Varanger kommunes største og mest aktive uorganiserte fritidstilbud.

Det er påbudt å bruke hjelm for alle som tar heisen i Sandnesbakken. 

Kategorier
Aktiviteter

Alt om Melkesyra 2018

melkesyra_frontfoto_2014_ny

Finnmark MS-forening og Sandnes IL arrangerer bakkeløpet Melkesyra opp Sandnesbakken lørdag 25. august 2018, med start klokka 11.00. Kiosk og påmelding åpner klokka 09.30. 

Kategorier
Aktiviteter Ski

Skitreninger vinteren 2017

Planen for vårsesongens skitreninger i 2017 er nå klar. Se mer informasjon om Sandnes IL sine skitreninger her. 

Kategorier
Aktiviteter Ski

20. mars er det klart for Munkeferden 2016

munkeferden_mlogo_ny

Munkeferden er Sør-Varangers største turrenn på ski og den 41. utgaven arrangeres 20. mars i år, som også er Palmesøndag.  Løypa er 34 kilometer lang, med start på Sandnes og målgang ved Fossheim skole i Neiden. Det er også mulig å delta på den 7 kilometer lange Minimunken fra Munkelva til Neiden.

Kategorier
Aktiviteter

Rykker stadig nærmere alpinsesongen

morketid_01_web

Snøfallet den siste uka har virkelig gitt oss troen på at det ikke blir alt for lenge til vi kan åpne heisen for ski og brettkjørere, men vi trenger nok et skikkelig snøfall til før vi kan begynne å snakke om åpningsdato. Her kommer litt info om planene den kommende vinteren.

Kategorier
Aktiviteter

Løpskarusellen 24. august

KORT LØYPE 0-6 ÅR
1 Norah Grevstad deltatt
2 Saga Grevstad deltatt
3 Ådne Pettersen deltatt
4 Fredrik Bendiksen deltatt
5 Oscar Borten Følstad deltatt
6 Julie Sjøkvist Karlsbakk deltatt
7 Senja Sjøkvist Karlsbakk deltatt
8 Anders Sandnes deltatt
9 Gustav Saue Lie deltatt
10 Ingeborg H. Haugseth deltatt
11 Hedda B. Store deltatt
12 Linnea Jenssen deltatt
13 Isabella Ludvigsen deltatt
14 Viktoria Ludvigsen deltatt
15 Petter Sandnes deltatt
16 oda Sagen Michelsen deltatt
17 Herman Hatle-Johanessen deltatt
18 Hedvig Wartiainen deltatt
19 Tea Pedersen Hagrup deltatt
MELLOM LØYPE 7-10 ÅR
1 Margrethe Haugseth deltatt
2 Ingrid Laurila deltatt
3 Lauritz Hugseth deltatt
4 Georg Borthen Følstad deltatt
5 Harald Noste deltatt
6 Fredrik Sagen Michelsen deltatt
7 Frida Rasmussen deltatt
8 Georg Saue Lie deltatt
9 Emilie Grindstein deltatt
10 Patrick Salmi Berg deltatt
11 Karolline Strømhaug Jensen deltatt
12 Even Bendiksen deltatt
13 Emil Rørvik deltatt
14 Andreas Johnsen deltatt
15 Ellinor Dalen deltatt
16 Gard Furnes deltatt
17 Fredrik Nergård deltatt
18 Tiril Pedersen Hagerup deltatt
19 Stein Magnar Nergård deltatt
20 Kristine Remmen deltatt
21 Sivert Hatle-Johanessen deltatt
22 Thomas Sandes deltatt
LANG LØYPE(1 RUNDE)
1. Synnøve Samuelsen 7:15
2. Vemund Pettersen 7:22
3. Kirsti Sandness 7:28
4. Kristoffer Gerl Sørstrand 7:28
5. Konrad Strømhaug Jensen 7:28
6. Hedda Halvari 7:38
7. Erland Hatle-Johanessen 8:28
8. Slo Rollstad Jørgensen 8:43
9. Sander Holmgren 8:46
10. Vegard Jenssen 10:17
11. Daniel Jenssen 10:17
LANG LØYPE (2 RUNDER)
1. Peter Haugseth 11:35
2. Kenneth Berg 11:48
3. Stig Sagen 11:54
4. Albert Haugset 12:36
5. Erling Noste 12:58
6. Marie Danielsen 13:06
7. Trine Sæternes 13:45
8. Mateha Ulvang 14:08
9. Espen Borthen 14:18
10. Stine Wartiainen 14:30
11. Flora Kristine Nergård 16:01
12. Anne Wikan 16:02
13. Elise Vonka 17:50
14. Henrik Langholz 17:50
LANG LØYPE (3 RUNDER)
1. Terje Sandness 15:30
2. Jonas Jonassen 16:13
3. June Rognmo 16:24
4. Jan Frode Skogan 16:43
5. Fredrik Skogan 21:02
Kategorier
Aktiviteter

Løpskarusellen 31. august

Resultater fra SIL og KOS sin løpskarusell på Sandnes den 31. august.

KORT LØYPE 0-6 ÅR
1 Norah Grevstad deltatt
2 Saga Grevstad deltatt
3 Leah Sundstrøm-Moseid deltatt
4 Ådne Pettersen deltatt
5 Fredrik Bendiksen deltatt
6 Ailo Steinshamn deltatt
7 Aino Kristiansen  Rødvik deltatt
8 Mille Nicoline Oshaug Larsen deltatt
9 Julie Sjøkvist Karlsbakk deltatt
10 Senja Sjøkvist Karlsbakk deltatt
11 Anders Sandnes deltatt
12 Gustav Saue Lie deltatt
13 Ingeborg H. Haugseth deltatt
14 Hedda B. Store deltatt
15 Linnea Jenssen deltatt
16 Andrine Lukassen-Leegaard deltatt
17 Erlend Lukassen-Leegaard deltatt
18 Petter Sandnes deltatt
19 oda Sagen Michelsen deltatt
20 Thea Pedersen Hagrup deltatt
21 Madelen Davidsen Larsen deltatt
22 Nikoline Ulvær deltatt
23 Aksel Furnes deltatt
24 Ada Møller deltatt
MELLOM LØYPE 7-10 ÅR
1 Vemund Pettersen deltatt
2 Fredrik Sagen Michelsen deltatt
3 Maya Olsen deltatt
4 Frida Rasmussen deltatt
5 Georg Saue Lie deltatt
6 Emilie Grindstein deltatt
7 Patrick Salmi Berg deltatt
8 Emma Dalsaune deltatt
9 Even Bendiksen deltatt
10 Emil Kristiansen Rørvik deltatt
11 Ellinor Dalen deltatt
12 Tiril Pedersen Hagerup deltatt
13 Kristine Remmen deltatt
14 Hågen Øvergaard deltatt
15 Matias Andre Bjørkli deltatt
16 Isak Greiner Olsen deltatt
17 Thomas Sandnes deltatt
LANG LØYPE( 1 RUNDE)
1. Lisa Salmi 6:56
2. Marianne Salmi 7:15
3. Konrad Strømhaug Jensen 7:26
4. Hedda Halvari 7:27
5. Stella Fiskebeck 7:30
6. Kristoffer Gerl Sørstrand 7:36
7. Sindre Dalsunet 7:45
8. Emilie Davisen Larsen 8:30
9. Vegard Jenssen 11:32
10. Daniel Jenssen 11:32
LANG LØYPE (2 RUNDER)
1. Peter Haugseth 11:24
2. Kristoffer Naustdal 11:30
3. Kenneth Berg 11:41
4. Nina Greiner Olsen 11:53
5. Espen Borthen 12:12
6. Randi Berglund 12:53
7. Fred Fiskebeck 12:55
8. Geir Schultz 12:55
9. Trond Viggo Berg 14:00
10. Iver Olsen 14:44
11. Thomas Pettersen 16:22
12. Elise Vonka 19:56
13. Henrik Langholz 19:56
14. Marita Bugge 20:00
LANG LØYPE (3 RUNDER)
1. Terje Sandness 15:24
2. Jonas Jonassen 16:10
3. Synnøve Mortensen 16:42
4. Marie Danielsen 19:39
5. Shahrukh Majid 19:59
Kategorier
Aktiviteter

Skigruppa i Sandnes IL

På mange måter kan vi si at moderne skisport i Sør-Varanger startet på jordene på Sandnes på 1920-tallet. I de samme områdene som traseene går i dag, har også Sandnestalentenes foreldre, besteforeldre og oldeforeldre konkurrert og kjempet om klubbtitler, kretstitler og landsdelstitler.

Denne historien gjør det veldig viktig for SIL å opprettholde en aktiv skigruppe, selv om alle aktivitetsgrupper i laget selvsagt er like viktige for oss. SIL deler skiaktiviteten i to grupper. Den yngste gruppen fra 1. – 4. klasse og de fra 5. klasse og oppover i den andre. I tillegg arrangerer vi skikaruseller for de aller yngste skitalentene hver vinter.

Selv om snøen fortsatt er langt unna starter vi med barmarkstreninger allerede i september. Første trening blir torsdag 24. september klokka 18.00.

Ønsker du å bli med på ski, ta kontakt med Trine Sæternes.

Kategorier
Aktiviteter

Melkesyra 2015 Trimklasser

Melkesyra uten tid

1 Cecilie Hansen SP
2 Vidar Petterson
3 Kari Bjørklund MSforbundet
4 Bjørn Anders Foss Iversen MSforbundet
5 Bjørn Trygve Nilsen MSforbundet
6 Pharima Boonchoo MSforbundet
7 Liv Marit Hjelm KPIL
8 Jill Evy Vindseth SIL
9 Mariann Magga AP
10 Ann Synøve Ingebrigtsen MSforbundet
11 Elsa Nystrøm MSforbundet
12 Helge Nystrøm MSforbundet
13 Hilde Michelsen KOS
14 Hege Hammerhaug
15 Mats Abrahamsen
16 Karin Mathisen KPIL
17 Åsen Vistad Labahå
18 Merete Vælidalo
19 Elin I Holand MSforbundet
20 Regine Holand MSforbundet
21 Nina Øvergård KOS
22 Trude Mentyjærvi SIL
23 Bengt Hølvold SIL
24 Cecilie Stokkvik Dahl
25 Nann-Helen Hartgen Vari
26 Lena Bergeng AP
27 Maria Nicolaisen Kirkenes sykehus
28 Hedda Halvari SIL
29 Åse Rødvik SIL
30 Patrick Amundsen
31 Marit Jerijervi SIL
32 Alfon Jerijervi SIL
33 Ellerine Tellefsen SIL
34 Julie Sjøkvist Karlsbakk SIL
35 Frøya Sjøkvist Karlsbakk SIL
36 Janne Sjøkvist Karlsbakk SIL
37 Tove Alstadsæter H
38 Lisa Anitra Johnsen H
39 Runa Vistad Labahå
40 Carina Sionsen
41 Tina Bersvendsen
42 Rigmor Varsi Rasmussen
43 Gerd Stene Passvik Haug
44 Grete Lill Nielsen KOS
45 Audun Larsen
46 Kirsti Larsen
47 Linn Nilsen
48 Even Bendiksen KOS
49 Geir Ove Andreassen SIL
50 Yngve Hansen Stangnes
51 Maren Sandnes
52 Malin Sæterbakken
53 Otto Ørnestig
54 Hugo Ørnestig
55 Ole K Josefsen SP
56 Kurt Vikan SP
57 Knut Mortsensen SP
58 Hanne Kyrrø SP
59 Sigbjørn Kurthi SP
60 Lina Traa Ceilius SIL
61 Sveinung Traa SIL
62 Finn Gade Lundli
63 Pål Gabrielsen SP
64 Lars M Hølvold BIL
65 Oxana Kallilina NAV Sør-Varanger
66 Sandra Ashmyr H
67 Marita Petteresen JIL
68 Kristina Rasmussen
69 Nicole Burger
70 Rune Rafaelsen AP
71 Line Strøm Haug Grongstad Hesseng IL
72 Karoline R Fagerheim
73 Anton Kallilina NAV Sør-Varanger
74 Solveig Steinmo AP
75 Albert Haugseth KOS

 

Karuselløype uten alpinbakken

Navn Klubb
1 Leo Arvola Hesseng IL
2 Johan Arvola Hesseng IL
3 Otto Karlsen Hesseng IL
4 Fredrik SAgen Michelsen KOS
5 Oda Sagen Michelsen KOS
6 Synnøve Samuelsen KOS
7 Sunniva Sabbasen
8 Mats Bjørklund BIL
9 Frida Bjørklund BIL
10 Kasper Rasmusen
11 Emil Olai Danielsen KOS
12 Eik Magnus Koppen KOS
13 Hågen Øvergård KOS
14 Ada Mikkelsen SIL
15 Amund Mikkelsen SIL
16 Andreas Mikkelsen SIL
17 Henrik Lundbø KIF
18 Frida Lundbø KIF
19 Aino Rødvik SIL
20 Emil Rødvik SIL
21 Axel Mentyjærvi SIL
22 Alexander Mentyjærvi SIL
23 Senja Sjøkvist Karlsbakk SIL
24 Bjørn Robin Markussen KIF
25 Even Jervidalo
26 Vemund Pettersen JIL
27 Ådne Pettersen JIL
28 Herman Hatle-Johannesen
29 Sivert Hatle-Johannesen
30 Fredrik Bendiksen KOS
31 Conrad Strøm Haug Jensen Hesseng IL
32 Pia Strøm Haug Grongstad Hesseng IL
33 Peder Andreas R Fagerheim
34 Ingeborg Haugseth KOS
35 Margrethe Haugseth KOS
36 Laurits Haugseth KOS
Kategorier
Aktiviteter

Resultater Melkesyra 2015 Herreklassen

På grunn av kødannelse har vi bare stipulert tidene for de som kom i mål mellom 20 og 26 minutters løpetid. Den reelle tiden til disse er bedre enn det som står her, men på grunn av køen fikk vi ikke registrert løperne før de gikk i mål. Vi har derfor satt samme tid på mange av løperne i disse feltene.  

1 Vegard Løberg Gjelsvik Rekruttmelkesyre A/S lag I 16:09
2 Simen Bekkevoll Rekruttmelkesyre A/S lag A 16:14
3 Henning Eidsheim Rekruttmelkesyre A/S lag I 16:54
4 Vegard Johnsen 16:59
5 Anders Stenersen 17:05
6 Marcus Wilhelm Johnsen Rekruttmelkesyre A/S lag J 17:07
7 Kristian Tanum Lia Rekruttmelkesyre A/S lag G 17:08
8 Brage Kleven Kirkenes OS 17:17
9 Jon Brennmoen Rekruttmelkesyre A/S lag E 17:28
10 Ola Fjelltun Stensvand Rekruttmelkesyre A/S lag H 17:32
11 MIKAL GRØNHAUG ISAKSEN Utdanningsmelkesyre A/S lag A 17:35
12 THORVALD MOSVOLD Utdanningsmelkesyre A/S lag A 17:44
13 Arve Greiner Gren NAV 17:51
14 Jonas Boberg Svineng Rekruttmelkesyre A/S lag D 17:52
15 Ivar Hesselberg 17:52
16 Johan Otto Munkeby Rekruttmelkesyre A/S lag K 17:58
17 Sindre Rognmo Johansen Kirkenes OS 18:04
18 Marius Hovland Rekruttmelkesyre A/S lag F 18:14
19 Johannes Kolsaker 18:20
20 Håkon Senderud Rekruttmelkesyre A/S lag K 18:22
21 Jens Erik Waage Rekruttmelkesyre A/S lag D 18:23
22 Karl Magnus Sunnvoll Rekruttmelkesyre A/S lag H 18:25
23 Karl Magnus Dugstad Tveter Rekruttmelkesyre A/S lag D 18:38
24 Ludvig Grytbakk Tronsaune Rekruttmelkesyre A/S lag H 18:49
25 Kjetil Johansen Idrettsmelkesyre A/S 18:50
26 Martin Troøyen Rekruttmelkesyre A/S lag L 18:50
27 Richard Skålevik Rekruttmelkesyre A/S lag K 19:00
28 Lars Erlandsen RYE SK 19:04
29 Andreas Hyllseth Ryen Rekruttmelkesyre A/S lag K 19:05
30 Vard Nes Hansen Rekruttmelkesyre A/S lag B 19:12
31 Ruben Stangvik Pasvik melkesyre A/S 19:15
32 Fredrik Åse Torsvik Rekruttmelkesyre A/S lag D 19:18
33 Mathias Aaen Pedersen SIL 19:18
34 Jonas Jonassen 19:20
35 Dan Robert Svenske Stabsmelkesyre A/S 19:21
36 Andreas Erlien Grefstad Rekruttmelkesyre A/S lag F 19:22
37 Viktor Weidemann Mathisen Rekruttmelkesyre A/S lag B 19:27
38 Simen Amundsen 19:27
39 Johannens Nonås Langhelle Rekruttmelkesyre A/S lag G 19:27
40 Jørgen Strand Rekruttmelkesyre A/S lag D 19:30
41 Øystein Brandsæter Asserson Rekruttmelkesyre A/S lag E 19:30
42 Iver Aaseby Pasvik melkesyre A/S 19:30
43 Kristoffer Rung 19:35
44 Thomas Jerstad Rekruttmelkesyre A/S lag B 19:35
45 Anders Nerbu Løfald Rekruttmelkesyre A/S lag J 19:36
46 Tormod Bruce Solstad Rekruttmelkesyre A/S lag H 19:42
47 Simen Byklum Rekruttmelkesyre A/S lag E 19:46
48 Eirik Norrheim Larsen Rekruttmelkesyre A/S lag B 19:46
49 Aleksander Furuhovde Stabsmelkesyre A/S 19:52
50 Jørgen Gade-lundlie Kirkenes Svømmeklubb 19:52
51 Kjartan Eide 19:58
52 Andreas Weerasooriya Artic Dive Service 20:00
53 Rune Pedersen 20:02
54 Ole Petter Øvergaard Rekruttmelkesyre A/S lag D 20:02
55 Oskar Evjen Seim Rekruttmelkesyre A/S lag G 20:02
56 Bjørn T Bekkelund Pasvik melkesyre A/S 20:05
57 Eirik Skomedal Stabsmelkesyre A/S 20:08
58 Andreas Urdahl Nilsen Rekruttmelkesyre A/S lag C 20:09
59 Ole Grytbakk 20:11
60 Vebjørn Kvammen Beinnes Rekruttmelkesyre A/S lag I 20:12
61 David Vrabec 20:13
62 Martin Eidissen Berg Rekruttmelkesyre A/S lag A 20:14
63 Fredrik Risting Eide Rekruttmelkesyre A/S lag I 20:15
64 Magnus Knudsen Pasvik melkesyre A/S 20:20
65 Mats Christer Brune Rekruttmelkesyre A/S lag A 20:29
66 Tom Ove Akselsen Vadsø Skiklubb 20:33
67 Espen Jervidalo 20:34
68 Øyvind Legernes Espetvedt Rekruttmelkesyre A/S lag I 20:35
69 Åge Frivoll Rekruttmelkesyre A/S lag D 20:38
70 Tarald Willumsen Wærnes, Rekruttmelkesyre A/S lag M 20:39
71 Øystein Greve JFKP 20:40
72 Vemund Falch Rekruttmelkesyre A/S lag A 20:40
73 Gaute Hagen Hallingstad, Rekruttmelkesyre A/S lag M 20:41
74 Mikal Thorsheim Selmer, Rekruttmelkesyre A/S lag M 20:41
75 Herman Köller, Rekruttmelkesyre A/S lag M 20:42
76 Tøger Trettsveen, Rekruttmelkesyre A/S lag M 20:43
77 Martin Julian Moen Juul, Rekruttmelkesyre A/S lag M 20:43
78 Thomas Mittet-Vee Rekruttmelkesyre A/S lag M 20:43
79 Trygg Garvik Pedersen, Rekruttmelkesyre A/S lag M 20:43
80 Oscar Marti Mysen 20:43
81 Einar Grosås Mæle, Rekruttmelkesyre A/S lag M 20:43
82 Trond Lillegraven 20:43
83 Stian Karlsen, Rekruttmelkesyre A/S lag M 20:43
84 Aleksander Emiil Hansen Verwegen, Rekruttmelkesyre A/S lag M 20:43
85 Sverre Marelius Koi, Rekruttmelkesyre A/S lag M 20:43
86 Vegard Omestad Berntsen, Rekruttmelkesyre A/S lag M 20:43
87 Unnestad Rekruttmelkesyre A/S lag H 20:50
88 Håkon Berget, Rekruttmelkesyre A/S lag M 20:50
89 Herman Kulild Dragesund, Rekruttmelkesyre A/S lag M 20:50
90 Henrik Akre Thorup, Rekruttmelkesyre A/S lag M 20:50
91 Marius Astrup Rekruttmelkesyre A/S lag A 21:00
92 Karl Petter Ulsrud Rekruttmelkesyre A/S lag D 21:00
93 Magnus Nils Blekastad, Rekruttmelkesyre A/S lag M 21:00
94 Tommy Erlandsen Kirkenes Elektro 21:00
95 Øystein Grasberg Woie Rekruttmelkesyre A/S lag L 21:00
96 Johan Stamnes, Rekruttmelkesyre A/S lag M 21:00
97 Marcus Haaland, Rekruttmelkesyre A/S lag M 21:00
98 Eirik Juelsen Rekruttmelkesyre A/S lag F 21:00
99 Johannes Urdahl Haugen Rekruttmelkesyre A/S lag B 21:00
100 Sigurd Nygaard Telle Rekruttmelkesyre A/S lag L 21:00
101 Even Aanesland, Rekruttmelkesyre A/S lag M 21:00
102 Amund Trellevik NRK Finnmark 21:00
103 Håkon Solbakke Lier Rekruttmelkesyre A/S lag G 21:00
104 Ruben Andre Jacobsen Rekruttmelkesyre A/S lag B 21:30
105 Ola Udtian 21:30
106 Fridtjoff Medhus Pasvik melkesyre A/S 21:30
107 Eirik Sanden Pasvik melkesyre A/S 21:30
108 Petter Askeland Pasvik melkesyre A/S 21:30
109 PEDERSEN HAAKON PEDERSEN Utdanningsmelkesyre A/S lag A 21:30
110 Karl Martin Svendsby, Rekruttmelkesyre A/S lag C 21:30
111 Jan Erik Haug Sjefsmelkesyre A/S 22:19
112 Magnus Halvor Hallaråker Rekruttmelkesyre A/S lag A 22:20
113 Marius Aaen Svendsen 22:20
114 Miika Miettinen 22:20
115 Espen Refsdal 22:20
116 Alexander Midttveit Bollingberg Utdanningsmelkesyre A/S lag A 22:20
117 Fredrick Vågen Rekruttmelkesyre A/S lag D 22:20
118 Kristian Strøm Fiskum Rekruttmelkesyre A/S lag A 22:20
119 Einar Fagerheim 22:20
120 Anders Ottersland Granås, Rekruttmelkesyre A/S lag N 22:20
121 Robin Stegavik 22:20
122 Lasse Frigstad Rekruttmelkesyre A/S lag I 22:20
123 Harald Sørensen KIF 22:20
124 Jens Morten Thorsen Rosenberg, Rekruttmelkesyre A/S lag N 22:20
125 Eirik Gunneng Henningsmoen Rekruttmelkesyre A/S lag F 22:20
126 Costa Alexander Kyrioupolos Skotvold Rekruttmelkesyre A/S lag C 22:40
127 Marius André Martinsen Benterud Rekruttmelkesyre A/S lag A 22:40
128 Nikolai Miller 22:40
129 Magne-Johan Gjengedal Rekruttmelkesyre A/S lag A 22:40
130 Arne Stedje, Rekruttmelkesyre A/S lag N 22:40
131 Martin Waagelund Strøm 22:40
132 Jonas Sebastian Medhus Rekruttmelkesyre A/S lag J 22:40
133 John Magnus Krohn, Rekruttmelkesyre A/S lag N 22:40
134 Matias Hagtvedt Rekruttmelkesyre A/S lag A 22:50
135 Jens Sullestad Tolpinrud Rekruttmelkesyre A/S lag D 22:50
136 Ask Haldor Vang Pasvik melkesyre A/S 22:50
137 Matias Gustafsson Pasvik melkesyre A/S 22:50
138 Kristian Fredrik Røyert Rekruttmelkesyre A/S lag C 22:50
139 Haakon Tveit Akselsen Rekruttmelkesyre A/S lag E 22:50
140 Otto Eronen Pasvik melkesyre A/S 22:50
141 Martin Zupfer Skjærstad Rekruttmelkesyre A/S lag C 23:00
142 Karl Follo 23:00
143 J Munch-Ellingsen Pasvik melkesyre A/S 23:00
144 Henning Robertsen 23:00
145 Håkon Haugstad Avdem Rekruttmelkesyre A/S lag I 23:00
146 Christopher Rånå Steinhovden Rekruttmelkesyre A/S lag D 23:10
147 Matias Kraft Vistnes Rekruttmelkesyre A/S lag L 23:10
148 Ole Bø-Pedersen, Rekruttmelkesyre A/S lag M 23:20
149 Stian Kjenes Paulsen Rekruttmelkesyre A/S lag K 23:20
150 Isak Heier Rekruttmelkesyre A/S lag B 22:30
151 Kristian Aksland Rekruttmelkesyre A/S lag E 23:32
152 Håvard Ommundsen Rekruttmelkesyre A/S lag G 23:32
153 Ole Natlandsmyr Rekruttmelkesyre A/S lag G 23:32
154 Odd-Simen Byfuglien Pasvik melkesyre A/S 23:32
155 Andreas Fosså Hettervik Rekruttmelkesyre A/S lag F 23:40
156 Jørgen Vier, Rekruttmelkesyre A/S lag N 23:40
157 Sjur Finne Rekruttmelkesyre A/S lag A 23:40
158 PerKristian Ludviksen 23:46
159 Einar Nervik Rekruttmelkesyre A/S lag C 23:46
160 Jardar Rønning Rekruttmelkesyre A/S lag C 23:50
161 Johan Stener Maagaard Rekruttmelkesyre A/S lag C 23:50
162 Christoffer Hjertø Grindheim Rekruttmelkesyre A/S lag A 24:00
163 Vegard Tangvald Melkesyretren A/S 24:00
164 Kasper Solheim Kvernmo Rekruttmelkesyre A/S lag B 24:01
165 Endre Solberg Pasvik melkesyre A/S 24:02
166 Sivert Samuelsen KOS 24:03
167 Joakin Haug Rojas Kirkenes Svømmeklubb 24:04
168 Tord Irgens Kylling Rekruttmelkesyre A/S lag B 24:05
169 Øystein Rem Jørstad Rekruttmelkesyre A/S lag J 24:20
170 Stig Sagen KPIL 24:20
171 Dag Bertin Vie Pasvik melkesyre A/S 24:20
172 Martin Lossius Almåsbro Rekruttmelkesyre A/S lag E 24:27
173 Fredrik Håland Olsen Rekruttmelkesyre A/S lag G 24:30
174 Levor Strømmen Pasvik melkesyre A/S 24:30
175 Kristian Hårstad Rekruttmelkesyre A/S lag J 24:30
176 Tobias Naustdal Rekruttmelkesyre A/S lag C 24:30
177 Tor-Erik Aasebøstøl Rekruttmelkesyre A/S lag L 24:36
178 Torgeir Hansen 24:40
179 Sander Husebø Lindanger Rekruttmelkesyre A/S lag B 24:40
180 Stian Buland Lie Rekruttmelkesyre A/S lag B 24:40
181 Martin Stene Pasvik melkesyre A/S 24:40
182 Simen Bergmann Rekruttmelkesyre A/S lag I 24:40
183 Kristoffer Antonius Kvalstad Rekruttmelkesyre A/S lag J 24:40
184 Ulrik Berntsen Busch Rekruttmelkesyre A/S lag E 24:50
185 Håkon-Inge Hanssen Rekruttmelkesyre A/S lag I 24:50
186 Sondre Mjaatvedt Skodvin Rekruttmelkesyre A/S lag K 24:50
187 Martin Benjamin Solheim Rekruttmelkesyre A/S lag K 24:50
188  Dahl-Audunsson Pasvik melkesyre A/S 24:50
189 Gaute Dahl Muren Rekruttmelkesyre A/S lag K 25:00
190 Sebastian Ehrnholm 25:00
191 Fredrik Sundt Romberg Rekruttmelkesyre A/S lag C 25:00
192 Webjørn Myhre Hunstad Rekruttmelkesyre A/S lag J 25:00
193 Sindre Jahren Røine Rekruttmelkesyre A/S lag K 25:00
194 Tobias Lissner 25:00
195 Mikael Uglem JFKP 25:10
196 Svein-Kristian Nygård Rist SVG 25:10
197 Adrian Bjørge Ulven Rekruttmelkesyre A/S lag H 25:10
198 Sjur Berntsen Rekruttmelkesyre A/S lag I 25:20
199 Martin Ettestad Rekruttmelkesyre A/S lag E 25:20
200 Mikael Frøyvik, Rekruttmelkesyre A/S lag N 25:20
201 Steinar Fjelldal, Rekruttmelkesyre A/S lag N 25:20
202 Eirik Furuhaug Aa, Rekruttmelkesyre A/S lag N 25:20
203 Jens Owe Vagstein Rekruttmelkesyre A/S lag H 25:20
204 Markus Rønning Pasvik melkesyre A/S 25:30
205 Morten Nilsen, Rekruttmelkesyre A/S lag N 25:30
206 Sigurd Schawlann Pasvik melkesyre A/S 25:30
207 Anders Edbergsløkken Pasvik melkesyre A/S 25:30
208 Steffen Ekse Lindkvist, Rekruttmelkesyre A/S lag N 25:40
209 Martin Turøy Berge, Rekruttmelkesyre A/S lag N 25:40
210 Jørgen Johannes Havig Rekruttmelkesyre A/S lag F 25:40
211 Andreas Bergem Rekruttmelkesyre A/S lag E 25:40
212 Stig Øvrebø Rekruttmelkesyre A/S lag H 25:40
213 Sigurd Jordal Rekruttmelkesyre A/S lag F 25:40
214 Filip-André Ishoel Rekruttmelkesyre A/S lag F 25:40
215 Linas Johan Hanssen Hauge Rekruttmelkesyre A/S lag F 25:50
216 William Henrik Nystad, Rekruttmelkesyre A/S lag N 25:50
217 Robert Li Rekruttmelkesyre A/S lag J 26:00
218 Bendix Bjercke Pasvik melkesyre A/S 26:00
219 Are Mowatt Gruben Rekruttmelkesyre A/S lag F 26:00
220 Jonas Aglen Skailand, Rekruttmelkesyre A/S lag N 26:00
221 Kristian Tadhg Eek Aarstad Flannery, Rekruttmelkesyre A/S lag N 26:00
222 Konstanty Maciej Kwidzynski Rekruttmelkesyre A/S lag F 26:00
223 Rune Christian Hatlehol Valen, Rekruttmelkesyre A/S lag N 26:15
224 Kristoffer Slettebakken Rekruttmelkesyre A/S lag H 26:15
225 Odin Strandkleiv Thorsrud Rekruttmelkesyre A/S lag D 26:15
226 Aasmund Brekke Kvalvaag Rekruttmelkesyre A/S lag J 26:15
227 Jan Erlend Aasen Width Rekruttmelkesyre A/S lag L 26:15
228 David Løvsjø Viken Rekruttmelkesyre A/S lag L 26:15
229 Trygve Mikal Viga Skretting Rekruttmelkesyre A/S lag G 26:15
230 kristian Heldal 26:30
231 Andreas Romsdal Legemelkesyre A/S 26:30
232 Morgan Ip My Barents 26:30
233 Shahrukh Majid 26:30
234 Emil Ludwig Klarer Rekruttmelkesyre A/S lag B 26:30
235 Christoffer Reyes Pasvik melkesyre A/S 26:30
236 Håkon Magnus Antonsen Rekruttmelkesyre A/S lag A 26:45
237 Robert Selvik Vangen Rekruttmelkesyre A/S lag H 26:45
238 Kristian Kjelsrud Rogne Rekruttmelkesyre A/S lag C 26:45
239 Andreas Benestad Rekruttmelkesyre A/S lag E 26:45
240 Edvart Aalstad NOTEAM 26:45
241 Magnus Biringvad Rekruttmelkesyre A/S lag E 26:45
242 Jon Olav Meling Kvamsøe Rekruttmelkesyre A/S lag F 26:45
243 Cato Bohnhorst, Rekruttmelkesyre A/S lag N 26:45
244 Ole Johan Larsen Pasvik melkesyre A/S 26:45
245 Rune Tord Wathne Oftedal Rekruttmelkesyre A/S lag C 27:00
246 Thomas Lissner SVG 27:00
247 Eirik Johannessen JFKP 27:00
248 Halvor Moe Rekruttmelkesyre A/S lag B 27:15
249 Fredrik Wilhelm Rognan Rekruttmelkesyre A/S lag C 27:15
250 Fredrik Christensen Myklegard Rekruttmelkesyre A/S lag K 27:20
251 Henrik Min Torsvik Rekruttmelkesyre A/S lag H 27:22
252 Henrik Fagelund Knapstad Rekruttmelkesyre A/S lag F 27:23
253 Odin Søreide Rørvik Rekruttmelkesyre A/S lag G 27:24
254 Andreas Eliassen Grini Rekruttmelkesyre A/S lag F 27:25
255 Syver Hagen Kennedy Rekruttmelkesyre A/S lag B 27:33
256 Mathias Nising Lindemann, Rekruttmelkesyre A/S lag N 27:37
257 Eivind Bjerckestrand Pasvik melkesyre A/S 28:14
258 Mathias Gullbrekken Sandnes, Rekruttmelkesyre A/S lag C 28:29
259 Oskar Langeland, Rekruttmelkesyre A/S lag C 28:30
260 Atle Otterstad Carlsen, Rekruttmelkesyre A/S lag C 28:31
261 Erling Solberg, Rekruttmelkesyre A/S lag C 28:32
262 Pål Mikkelsen, Rekruttmelkesyre A/S lag C 28:33
263 Filip Alexander Stokkeland Asklien, Rekruttmelkesyre A/S lag C 28:34
264 Christian Jacob Remen Horneman Wist, Rekruttmelkesyre A/S lag C 28:35
265 Jim André Kristiansen, Rekruttmelkesyre A/S lag C 28:36
266 Tor-Gunnar Winger, Rekruttmelkesyre A/S lag C 28:36
267 Jonathan Desor Lindkjenn, Rekruttmelkesyre A/S lag C 28:37
268 Kay Erik Skaar, Rekruttmelkesyre A/S lag C 28:38
269 Trond gåsland 28:40
270 Torgeir Lund Rekruttmelkesyre A/S lag G 28:48
271 Henrik Solhaug Pasvik melkesyre A/S 29:11
272 Simen Nilsen Melkesyretren A/S 29:45
273 Sigurd Laupsa Fosso Rekruttmelkesyre A/S lag I 36:15
274 Vemund Vestbakken Nilsen Rekruttmelkesyre A/S lag K 36:15
275 Mads Didrik Wickmann Rekruttmelkesyre A/S lag L 36:16
276 Eskild Alexander Stepaschko Rekruttmelkesyre A/S lag L 36:16
277 Marius Kloppen Rekruttmelkesyre A/S lag J 36:16
278 Einar Olai Dahlen Rekruttmelkesyre A/S lag I 36:17
279 Preben Aagesen Rekruttmelkesyre A/S lag L 36:18
280 CHRISTIAN SEVERINSEN, Utdanningsmelkesyre A/S lag A 36:18
281 Tale Brønn Aabakken Rekruttmelkesyre A/S lag L 42:21
282 Andreas Sandnes Skarseth Rekruttmelkesyre A/S lag K 42:22
283 Sondre Vassbotn Mork Rekruttmelkesyre A/S lag C 42:22
284 Tommy Martin Eriksen 44:00
285 Tor Halvar Olsen 44:00